skip to Main Content

За сім місяців поточного року видобуто 32,7 млн. куб.м блакитного палива

01 серпня 2019 року. Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» з січня по липень 2019 року видобуло 32,7 млн.куб.м блакитного палива.
Всього у липні місяці поточного року підприємство видобуло 5,3 млн.кубометрів природного газу.
«Наша мета – це стабільний видобуток природного газу. Для реалізації такої цілі ми маємо стратегію над якою працюємо для забезпечення посильного вкладу в загальнодержавну політику енергонезалежності», – прокоментували у прес-службі підприємства.
Нагадаємо, що ТОВ «Стрийнафтогаз» продовжує реалізовувати видобутий газ через Українську енергетичну біржу.

Довідково
Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. На сьогоднішній день підприємство здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислову розробку Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами № 4748 від 12.04.2016 року. Штатна кількість персоналу складає 31 професіонали, які експлуатують 6 свердловин середньодобовою продуктивністю 130 тис.куб.м. Функціонування ТОВ “Стрийнафтогаз” відбувається у тісній взаємодії з державними компаніями НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», які забезпечують зберігання, диспетчеризацію та транспортування природного газу.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Поставте позначку, якщо ви згодні надати сервісам особистого кабінету свої персональні дані.
Генерація паролю