skip to Main Content

Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України, основними видами діяльності якого є пошук, розвідка та геологічне вивчення нафтогазоносних ділянок, розробка надр та добування корисних копалин, буріння та експлуатація свердловин-дублерів та нових свердловин, будівництво та експлуатація установок по підготовці газу,  реалізація одержаної продукції, капітальний ремонтом свердловин.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислову розробку Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами № 4748 від 12.04.2016 року.

Функціонування товаритсва з обмеженою відповідальністю “Стрийнафтогаз”  відбувається у тісній взаємодії з державними компаніями НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз», які забезпечують зберігання, диспетчеризацію та транспортування природного газу.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз»  пропонує своїм клієнтам вигідні умови співробітництва, основними перевагами залишаються стабільність та відповідальність товариства.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Поставте позначку, якщо ви згодні надати сервісам особистого кабінету свої персональні дані.
Генерація паролю