skip to Main Content

Стрийнафтогаз увійшов до топ-30 найбільших платників податків Львівської області

10 вересня 2019 року. Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» топ-30 найбільших платників податків Львівщини до Державного бюджету України.
Така інформація розміщена на офіційному сайті Державної фіскальної служби України.
«Наша мета – це стабільний видобуток природного газу. Для реалізації такої цілі ми маємо стратегію над якою працюємо для забезпечення посильного вкладу в загальнодержавну політику енергонезалежності. Особливо приємно, що поміж основної діяльності ми вносимо посильний вклад в наповнення Державного бюджету України», – прокоментували у прес-службі підприємства.
Нагадаємо, що ТОВ «Стрийнафтогаз» за результати фінансово-господарської діяльності у 2018 році до бюджетів усіх рівнів було сплатив 226 млн.грн, що у 4 рази більше за показники попереднього року.

Довідково
Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. На сьогоднішній день підприємство здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислову розробку Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами № 4748 від 12.04.2016 року. Штатна кількість персоналу складає 31 професіонали, які експлуатують 6 свердловин середньодобовою продуктивністю 130 тис.куб.м. Функціонування ТОВ “Стрийнафтогаз” відбувається у тісній взаємодії з державними компаніями НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», які забезпечують зберігання, диспетчеризацію та транспортування природного газу.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Поставте позначку, якщо ви згодні надати сервісам особистого кабінету свої персональні дані.
Генерація паролю