skip to Main Content

Стрийнафтогаз успішно провів чергові заняття персоналу з охорони праці

29 липня 2019 року. Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» в липні провело чергові заняття персоналу з охорони праці для гарантування безпечних умов експлуатації інфраструктури та об’єктів підприємства.
«Ми системно працюємо над питаннями безпеки праці та послідовно реалізовуємо наш календарний план», – прокоментували у прес-службі підприємства.
Одним з основних принципів політики ТОВ «Стрийнафтогаз» є пріоритет життя і здоров’я працівників та повна відповідальність керівників підприємства за створення безпечних і нешкідливих умов праці.
Свою роботу за цим напрямом Стрийнафтогаз будує на основі галузевої системи управління охороною праці, яка постійно оновлюється і удосконалюється відповідно до міжнародних стандартів.
У такому напрямку діяльності ТОВ «Стрийнафтогаз» прагне забезпечити впровадження 7 «Золотих правил», якими керується Європейський Союз:
– відповідальність та лідерство у забезпеченні охорони праці;
– виявлення небезпек та ризиків (систематична ідентифікація небезпек та ризиків: оцінка ризиків та аналіз нещасних випадків і професійних захворювань);
– визначення цілей щодо охорони праці (визначення пріоритетних ризиків та цілей профілактичних програм);
– створення безпечної системи (системна організація безпеки та гігієни праці);
– використання безпечної та справної техніки;
– підвищення кваліфікації (основні кваліфікаційні вимоги, навчання без відриву від виробництва та регулярний інструктаж керівників і робітників);
– інвестиції в персонал (мотивація працівників до формування та ефективного функціонування системи управління охороною праці, зміна ролі працівників з пасивної на активну, закладення стимулюючої основи для безпечної поведінки).

Зазначені реформи спрямовані на створення здорових та безпечних умов праці, підвищують імідж ТОВ «Стрийнафтогаз», що забезпечує отримання прибутків та інвестицій у виробництво.
Нагадаємо, що підприємство у своїй діяльності дотримується національного законодавства, міжнародних конвенцій, стандартів і вимог з питань охорони праці.

Довідково
Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. На сьогоднішній день підприємство здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислову розробку Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами № 4748 від 12.04.2016 року. Штатна кількість персоналу складає 31 професіонали, які експлуатують 6 свердловин середньодобовою продуктивністю 130 тис.куб.м. Функціонування ТОВ “Стрийнафтогаз” відбувається у тісній взаємодії з державними компаніями НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», які забезпечують зберігання, диспетчеризацію та транспортування природного газу.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Поставте позначку, якщо ви згодні надати сервісам особистого кабінету свої персональні дані.
Генерація паролю