skip to Main Content

Стрийнафтогаз успішно розпочав свою діяльність в режимі добового балансування

02 березня 2019 року. Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз», як учасник газового ринку, розпочало працювати в режимі подобового балансування.
«Підприємство є видобувною компанією, серед учасників ринку виступає постачальником природного газу. Ми співпрацюємо з рядом трейдерів та певною кількістю кінцевих споживачів», – зазначає Петро Гринів .
ТОВ «Стрийнафтогаз» у запровадженій системі подобового балансування вбачає позитивні зрушення в порівнянні з попередньою версією роботи з споживачами. Номінації створюються в розрізі кожної доби, що перш за все змушує якнайточніше планувати показники споживання природного газу, як постачальнику, так і споживачам-покупцям та посередникам-трейдерам. Стимулюючим фактором до більш точного планування та аналізу споживання природного газу є необхідність викупу потужностей та послуг в системі роботи ПСГ. Таким чином, всі ці присутні в системі подобового балансування фактори зменшують небаланси та дають чітке оперативне уявлення про розміщення та наявність природного газу в газотранспортній системі загалом.
Для роботи подобового балансування розроблена та запроваджена інформаційна платформа. Платформа дозволяє швидко та ефективно працювати всім учасникам ринку: подавати номінації/реномінації, відображати алокації, співпрацювати постачальникам в частині переходу покупців від одного до іншого.
Інформаційна платформа, завдяки певним функціям дозволяє ефективно управляти рухом природного газу кожному постачальнику, співпрацювати з покупцями в частині врегулювання замовлення та споживання природного газу, впливати певним чином на недобросовісних покупців та інформувати про них інших постачальників.
Загалом впровадження подобового балансування за допомогою інформаційної платформи зробило роботу учасників ринку значно ефективнішою та більш швидкою в частині оперативного реагування на будь яку зміну обсягу постачання природного газу.

Довідково
Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. На сьогоднішній день підприємство здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислову розробку Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами № 4748 від 12.04.2016 року. Штатна кількість персоналу складає 31 професіонали, які експлуатують 6 свердловин середньодобовою продуктивністю 130 тис.куб.м. Функціонування ТОВ “Стрийнафтогаз” відбувається у тісній взаємодії з державними компаніями НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», які забезпечують зберігання, диспетчеризацію та транспортування природного газу.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Поставте позначку, якщо ви згодні надати сервісам особистого кабінету свої персональні дані.
Генерація паролю