skip to Main Content

Стрийнафтогаз розпочав продаж природного газу на Українській енергетичній біржі

20 січня 2018 року. Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» у жовтні 2017 року розпочало продаж природного газу на Українській енергетичній біржі (УЕБ).
За минулий рік доробок підприємства як продавців природного газу на УЕБ склав 0,4 млн.куб.м.
Минулий рік став стартовим в історії біржової торгівлі природним газом в Україні. Маємо надію, що в новому 2018 році обсяги торгів енергоносіями набудуть більших масштабів, біржова ціна природного газу стане індикатором вітчизняного ринку, а серед його учасників з’являться нові надійні та конкурентоздатні постачальники.

Довідково
Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. На сьогоднішній день підприємство здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислову розробку Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами № 4748 від 12.04.2016 року. Штатна кількість персоналу складає 31 професіонали, які експлуатують 6 свердловин середньодобовою продуктивністю 130 тис.куб.м. Функціонування ТОВ “Стрийнафтогаз” відбувається у тісній взаємодії з державними компаніями НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», які забезпечують зберігання, диспетчеризацію та транспортування природного газу.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Поставте позначку, якщо ви згодні надати сервісам особистого кабінету свої персональні дані.
Генерація паролю