skip to Main Content

ГУ Держпраці у Львівській області провело планову перевірку у ТОВ «Стрийнафтогаз»

09 квітня 2019 року. Фахівці головного управління Держпраці у Львівській області проводять планову перевірку у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз».
До перевірки були залучені інспектори відділу нагляду у гірничодобувній промисловості, відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, відділу нагляду у машинобудуванні та енергетиці, відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів у Львівській області та відділу з питань гігієни праці.

Довідково
Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. На сьогоднішній день підприємство здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислову розробку Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами № 4748 від 12.04.2016 року. Штатна кількість персоналу складає 31 професіонали, які експлуатують 6 свердловин середньодобовою продуктивністю 130 тис.куб.м. Функціонування ТОВ “Стрийнафтогаз” відбувається у тісній взаємодії з державними компаніями НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», які забезпечують зберігання, диспетчеризацію та транспортування природного газу.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Поставте позначку, якщо ви згодні надати сервісам особистого кабінету свої персональні дані.
Генерація паролю