skip to Main Content

Стрийнафтогаз у 2018 році сплатив до бюджетів усіх рівнів 226 млн.грн

За результати фінансово-господарської діяльності ТОВ «Стрийнафтогаз» у 2018 році до бюджетів усіх рівнів було сплачено 226 млн.грн, що у 4 рази більше за показники попереднього року.
Найбільша частка сплачених податків була сплачена до Державного Бюджету України та бюджету Добрянської і Добрівлянської сільської ради, в частині ренти за користування надрами для видобування природного газу і склала 99,6 млн. грн.

Податок на додану вартість з підприємства та податок на прибуток державних підприємств склав 68,0 та 53,8 млн.грн відповідно.

Протягом 2018 року до бюджету Стрийського району було сплачено військовий збір, єдиний соціальний внесок та податок на доходи з фізичних осіб в розмірі 3,5 млн. грн.

Довідково
Товариство з обмеженою відповідальністю «Стрийнафтогаз» створено з метою збільшення видобутку нафти і газу в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. На сьогоднішній день підприємство здійснює геологічне вивчення в тому числі дослідно промислову розробку Добрівлянської площі на основі спеціального дозволу на користування надрами № 4748 від 12.04.2016 року. Штатна кількість персоналу складає 31 професіонали, які експлуатують 6 свердловин середньодобовою продуктивністю 130 тис.куб.м. Функціонування ТОВ “Стрийнафтогаз” відбувається у тісній взаємодії з державними компаніями НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», які забезпечують зберігання, диспетчеризацію та транспортування природного газу.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Поставте позначку, якщо ви згодні надати сервісам особистого кабінету свої персональні дані.
Генерація паролю